Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
366 Concept close

SPECJALISTA DS. PLANOWANIA
I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Do naszego zespołu poszukujemy Specjalisty ds. planowania i realizacji zamówień – osoby znającej język angielski i praktyczną znajomość kompletnego procesu realizacji zamówień. Jako specjalista na tym stanowisku zajmiesz się koordynacją planu produkcyjnego. Dodatkowo zapewnisz profesjonalną i terminową realizację zamówień klientów z Polski i zagranicy. Będziesz także współpracował z naszymi dostawcami i ewidencjonował reklamacje składane przez klientów.

TWOJE OBOWIĄZKI:

• Procedowanie zamówień z uwzględnieniem warunków handlowych, dostępności produktów oraz terminów realizacji;
• obsługa programu ERP: Subiekt / Comarch Optima – wystawianie dokumentów magazynowych, handlowych, finansowych;
koordynacja planu produkcyjnego z kluczowym dostawcą;
bezpośrednia obsługa klientów drogą telefoniczną oraz mailową;
koordynacja transportów krajowych i międzynarodowych;
opisywanie i ewidencja dokumentów CMR;
obsługa oraz ewidencja reklamacji składanych przez Klientów.

OFERUJEMY TOBIE:

• Niekorporacyjną atmosferę pracy;
• otwartość na zmiany i nowe inicjatywy;
• możliwość dynamicznego rozwoju wraz z firmą;
• zatrudnienie na umowę o pracę;
• biuro w centrum Warszawy.

TWÓJ PROFIL:

• Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z logistyką lub rozliczeniami (z wykorzystaniem narzędzi typu ERP);
wiedzy z zakresu procesu realizacji zamówień (w tym międzynarodowych); dobrej znajomości Excela;
znajomości j. angielskiego na poziomie B2-C1 (znajomość francuskiego mile widziana);
• zaawansowanych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych;

myślenia analitycznego, umiejętności wyciągania wniosków i samodzielności;
doświadczenia w pracy z klientem.

Aplikuj na stanowisko Specjalisty ds. planowania i realizacji zamówień wysyłając swoje CV oraz informacje dlaczego chcesz z nami pracować na adres praca@366concept.com. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 lipca.